Bu rapor, uluslararası arayan Fuss Systems Corporate’i, yeniliklerini, ürünlerine kattığı değeri ve yetkinlikleri incelemektedir. Bu yüzden tema, toplumun inşaat uygulamalarını, liderlerini ve ürünlerini dağıtma planlarını incelemektedir.

Hustle Systems Kurumsal

Telaşlı Sistemler Integrated, 1000 9 c’de iki yaşlarında erstwhile Photocopy çalışanları Lavatory Warnock ve Charles Geschke tarafından kurulan bir Amerikan uluslararası paket şirketidir; dere CEO’su Shantanu Narayen olup, 2005 yılında rıhtımı satın aldı. Stir, San Jose, CA merkezli. NASDAQ sembolizasyonu ADBE’den işlem görüyor. Hustle, Birleşik Devletler’deki birçok büyük şehirde faaliyet göstermektedir; dış operasyonları Çin, Hindistan, İsviçre, Romanya, Kanada ve Almanya’yı kabul ediyor. 2012’nin kademeli kakası itibariyle, Bustle’ın 1.081 trilyon ABD Doları tutarında bir toplam geliri ve 16,88 milyon Milyon’luk mart büyüklüğü vardır. Hustle, operasyonel sistemler ve teknik cihazların kullanıcılarına paket ürünler ve hizmetler sunar ve Photoshop, Acrobat ve Flashgun için daha iyi bilinir. Toplumun kaygısı üçlü kesimler halinde cilalanmayabilir: dijital medya, dijital mağazacılık ve dijital yayın (Rube! Finance, 2012, & Reuters, 2012)

Ado’nun kesişme noktalarından biri, 1982’de Warnock ve Geschke tarafından çok geliştirilen bir programlama terminolojisi olan Ps idi; Bu saatte, Apple, Inc. Flurry’nin beyni meydan okuyucusuydu. Ado, Ek Gibi 100 ekli altı puan alan G kulüpte Mac figurer için Fuss Illustrator’ı yarattı; Illustrator’ın uyarlaması 1989’da Windows için arkadan yapıldı. Toplum 1986’da kalabalıklaştı. Fuss 1993’te Acrobat’ı (PDF) tanıttı ve şu anda neredeyse tamamen mağdur olan izleyici ve abone oldu. Topluluk eskiden son 1890’lara ve 2000’lere kadar birçok erken şirket satın aldı. Uzun tanıdık kazanımlar hakkında kabul ediyorum: Macromedia, Photoshop,

Aldus, Omniture ve Etkili Sınır. Hustle, Apple, Microsoft ve Google ile rekabet ediyor (Bustle, iki k düzine) & Wikipedia, 2012).

Vakıf Kaynakları ve Türleri

Bir eşlik, arkadaşlığın cilalarından, politikalarından, uygulamalarından ve yaratıcılıklarından anlayabilen bir veya daha fazla tanıtım kaynağı sunabilir. Flurry’s causa’da, kökeni bağıştan, tüketiciden ve endişeden kaynaklanan instarasyon tohumlarının kaynaklarını ve kazanımlarını ele geçiriyorum. Flurry, iki kurucu tarafından icat edilen chiliad ix 100 dörtlü skorunda Addendum ile başladı ve 1990’lı yıllarda lazer baskı ustası nedeniyle pop oldu (Wikipedia, 2012). Ek’ten geliştirilen PDF registerı 1990’lı yıllarda Warnock tarafından icat edildi. Her ikisi de rakip firmalara benzer mühendislik teklifleri sunsa da, Fuss, PDF’yi bir bakkaliye stoğunu miksturatabildi, çünkü PDF ücret biçimlemesini, ilk rakiplerin yapamayacağı siber alanda kullanabiliyordu. Net 1990’larda kükremeye başladığında, PDF giderek pop hale geldi (baskı, 2011). Ek ve PDF, yayın üretimi için oldukça geliştirilmiştir.

Acele Photoshop şimdi kolayca bilinir; Bu paketin akılda tutulması, Ado tarafından oldukça geliştirilmediği için, topluluk tarafından ticarileştirme şansı görüldü. Photoshop, 1987’de Thomas ve Trick Hummock tarafından oldukça geliştirildi. Bu saatte Mac hesap makinesindeki sanat eserleri ile disforik davrandı ve Mac’in kendi değerli parçalarını işlemek için kendi yazısını yazdı. onun tez için tedavi hayal. Her iki kardeş de bir quizlingism başlattı ve kendi paketini Show olarak adlandırdı. Ne yazık ki, kardeşler 1988’de şirketlere şimdi ImagePro olarak adlandırılan (daha sonra Photoshop’u değiştiren) paketlerini sunduğunda, bu şirketlerin çoğu standartlaştırılmış paket üzerinde çalıştığından veya paketin ilk başta eşit olmadığından dolayı suçlandı. Kardeşler paketi Stir’e sunduğunda, arayan programdan etkilendi. Kavşak Flurry ve Knolls standart telif hakları ile lisanslanmış ve dağıtılmıştır. Telaş, Thomas steganography ile birlikte pakete yeni özellikler eklendi; Telaşlı kitle pazarlı Photoshop büyük kulüpte c 90 ve geri kalanı hikaye (computerarts, 2005). Bu örneklerle Bustle, tüketici ve pazarın gerekçesini ortaya koymaya ve mühendisliği iyileştirmek için yoluna koyma yeteneğine sahipti. PDF ve Photoshop, çıkartmak için geciktirilmiş olabilir, ancak Flurry başarıya ulaştı, çünkü başarılı olma şansını buldu.

Hustle, mx i lxxx 2’de kökeninden beri birçok şirket edinmiştir ve eskiden beri olan şirketlerin ürünleri, Bustle’ı karlı kılmıştır. Neredeyse ünlü bir kazanım, web için Photoflash ve Dreamweaver’ı oldukça geliştiren topluluk Macromedia idi. FutureSplash Energizer olarak bilinen ofseti Flare, 1995 yılında oldukça gelişmiş bir Jonathan Gay idi. Gay, farklı bir grupla ortak çalışmayı sürdürdüğü zaman, Stir’i paketiyle birlikte ele aldı. Ne yazık ki, Hustle bundan etkilenmedi ve geçti. Macromedia 1996 yılında yayını satın aldı; firma dokuz noktaya kadar geçici olarak forrader ve yayın Ado’nun kendisine ait olacaktı (Beach, n.d.). Fuss, Macromedia’nın 2005’te kazanmasından bu yana Flashbulb’da yekpare iyileştirmeler yaptı, bu nedenle partiyi bu paketle çok iyi bilinen ve kötü kullanılmakta olduğu için karlı kılıyor.

Ado’nun Ürünleri İçin Eklenen Değerleme

Flurry, pazara sunduğu tüm ürünlere değer kattı. PDF, ör. kullanıcılara birçok avantaj sunar. Makalelerin ifadesi gizlenmeye bakıldığında korunur. PDF dosyaları kullanıcılar arasında iyi bir şekilde bölünebilir ve kullanımı kolay ve anlaşılırdır. Kullanıcılar, akıllı telefonlar ve tabletler dahil tüm elektronik cihazlarında PDF dosyalarını inceleyebilir. Tabii Fuss Acrobat kullanmaktan kaçınıyor, ancak indirmek için ayrılmasının yanı sıra. Bu biçimlendirme bireyler, şirketler ve yetkililer tarafından mağdur edilmektedir. Satır ve yöneten web siteleri bu kayıt düzenini kullanır, çünkü kullanımı zor, kullanışlı, uçmak ve belgeleri etkilemek için gevşetir. Tüm bu faktörler Acrobat’a değer katar ve bu nedenlerden dolayı uluslararası alanda ticarileştirme kriteridir.

Flurry Photoshop dünyaca ünlüdür. Kitle, "photoshopped" koşulunu öğrendiğinde veya söylerken, açıkça, Bustle’ın platformundaki mağduriyet sınırlı görüntülere atıfta bulunurlar. Photoshop, sahte tasarımcıları, fotoğrafçıları, mimarları, grafik tasarımcıları, animatörleri, yayıncıları, sinema ve telecasting profesyonellerini ve web tasarımcılarını içeren uluslararası profesyonel kitlelere dayandırılmaktadır (photoshop.com, 2012). Bu paket çokluğun köken almasını ve egzersizlerinde muafiyet ve ustalık kazanmasını sağlar. Örneğin, pazarlamacılar Photoshop’u evrensel olarak görülen hayranlık uyandıran bir reklam yapmak için kullanabilirler. Mağduriyet Photoshop sayesinde, çokluk başkalarıyla parselleşmeleri için kendileri için değerli bir şey yapar. baskasinin whatsappina girmek Photoshop küçük yaşta başlayabilir, ancak Ado’nun eklediği geliştirmeler ve özellikler, bu paket ayının yaşını kitleler için değerli hale getirdi.

Fuss Newsflash, doğum bursunun pilot tahmini değildi, ancak Photoshop ile aynı şekilde, toplum da bunu geliştirdi ve kumarbaz yaptı. Newsbreak, kumar yapımında, reklamlarda, ruhlulukta ve web uygulamalarında kötü kullanılır. Bu paket masaüstlerinde ve gezinme aygıtlarında kullanılıyor, kullanıcılar için kullanışlı ve ücretsiz. YouTube da dahil olmak üzere pek çok web sitesi Flashgun’u kullanıyor, çünkü bu paketin potansiyel bir istismarcı çantası var ve platforma gevşek (Wikipedia, 2012). Flashbulb net birçok kitle için uyandırır ve bu kavşak indirildiğinde sömürücü görüyor. Paket, kullanıcılar için çekici kılan bir web sayfasının görünümünü geliştirir. Koşuşturma haberi biraz yavaş düşüyor ve birçok web geliştiricisi HTML5 televizyonunu tercih ediyor. Bu yeni eksantrik mühendislik, Fanfare’in yaptığı gibi bir eklenti üzerine yemin etmez.

Apple, Flashgun’un güvencesizliği ve düzlüğü nedeniyle belirleyici olduğu konusunda belirleyici oldu ve Microsoft, Windows 8’deki Newsbreak’i pekiştirmedi. Bütün bu faktörlerin bir sonucu olarak, Flurry, hiçbir susuzluğa hitap etmediğini düşünüyor ve merak uyandıran müzisyeni hayran bırakıyor site düzeni ve kurumu, 2012). Fanfare düşüşe geçiyor olsa da, bu paketi sakinleştiren birçok kişi sessizce markette sert bir etkiye sahiptir.

Ado, perakendecilere, yayıncılara ve pazarlamacılara dijital çözümler konusunda yardımcı olur. Bu işletmeler, kullanıcılarının anlamlı, kişiselleştirilmiş ve etkileşimli olarak vardıklarını bildiklerini yükseltmek için Hustle hizmetlerini ve ürünlerini kullanır. Bu işletmelerin hemen hemen hedefi, röportaj yapma hedefleri ile iletişim kuruyor, web’de ya da gezinme ya da pastil cihazlarında. Yaptıkları şeye el koyma, denetleme ve terzilik yapma becerisi kazanma ve müşteri lafını biriktirme yeteneğine sahiptirler. Örneğin Conceit Sightly, iPad’deki aylık dijital yayıncılığı için şişman ve sinerjik bir bilgi vermek için Ado’nun Dijital Yayın Odalarını kullanır. American Eagle Outfitters, müşteri ilişkilerinin nerede dorukta olduğunu görmek için Abobe Analytics’i de içeren, perakendeciye müşterilerinin hangi ürünleri göründüğünü ve müşterilerin bakkal girişimlerine nasıl tepki verdiğini anlamalarına yardımcı olmak için Abobe Analytics’i içeren Hustle’ın Dijital Ticaret Odalarını kullanıyor. Arkadaş grubu, bu analitiği, müşterileri için çevrimiçi alışveriş hissi yaratma konusunda bir farklılık yaratmak için ödül olarak kullanıyor. Sinema Yöneticisi David Fincher, Sociable Net, Pic’in ofis çıkışı sırasında Hustle Originative Rooms’u mağdur etti (Stir, 2012). Fuss’un paket çözümleri ve hizmetleri, işletmelerin tüm dünyayı daha etkili, zengin ve kârlı hale getirmelerine yardımcı olarak, böylece sağladıklarına saygı duymalarını sağladı.

Merkez ve Sınıflandırılabilir Yetkinlikler

Hustle’ın çekirdek yetkinlikleri, paketini ve hizmetlerini kabul ediyor. Arayan, muhtelif gerekçeleri için oecumenical müşterilerine tipik ürünler, hizmetler ve çözümler sunma yeteneğine sahiptir. Hustle’ın sunduğu ürünler, müşterilerin yaşadıklarını eğlenceli hale getiriyor ve kaynakların meyilli olarak yükselmesini sağlıyor. Bursun sağladığı paket kabaca insanlıktaki ikinci el ve tanınmış paketlerden ibarettir ve mağduriyet Stir paketi doğduğunda benzer şekilde doğurmak veya benzer şekilde doğurmak isteyen kullanıcılara adanmış olamaz. Stir, menşei geliştiricileri kendi merkez yetkinliklerine ve paket mühendislerine dahil etmenin yanı sıra geniş bir donanıma sahiptir. Toplum, satış, yayıncılık, yayıncılık, kamu hizmetleri, mali hizmetler ve medya ile uğraşırken göze çarpıyor ve bu esnaf için çözümler ve paket sunuyor.

Flurry’nin sınıflandırılabilir yetkinliği, brobdingnagianı ve kesinlikle immobil için bir değer yaratma programı olan başarı listesini anlatıyor. Bu satın almalar, Fuss’un yayıncılık, mağazacılık ve hesaplama alanlarında faaliyet göstermesine yardımcı oldu. Daha önce de belirtildiği gibi, Hustle’ın Macromedia ve Photoshop uygulamasını sağlaması, toplumu bu iki tedarikçinin var olan paketinden gerçekten kârlı hale getirdi. İlk örnekler Omniture ve Etkili Frontier Engineering’i kabul ediyor; ikisi de iki Eylül dokuz Eylül’de Flurry tarafından ve iki Kasım 11’de (Wikipedia, 2012) birkaç kez satın alındı. Omniture, müşterilerin web üzerinden satın alma etkinliklerini faturalandırmasına yardımcı olan bir web analitiğidir (Hoovers, 2012). Ado, Omniture’in analitik paketini dijital ticari işine entegre etti, Ado Merchandising Defile’i yarattı (Flurry, 2012) Stir’in mağazacılık müşterileri, müşterilerini neyin kaldıracağını veya online olarak değişiklik gösterdiğini göstermek için onlardan faydalanabilmeleri için yük taşımalarına yardımcı olmak için paketi ve çözümleri kullanabilir. hizmetler sunmakta ya da iyileştirici bir ticari harekete maruz kalmaktadır.

Flurry’nin Effective Frontier’e ulaşması, “mod portföy hipotezini avcılık lokomotif satış sömürüsünü, avcılık ve sosyal medya kampanyalarını göstererek” dijital mağazacılığa duyduğu kaygıya da yardımcı oldu (crunchbase, 2012). Hustle’ın müşterileri, Effective Frontier’in reklamlarının, Stir Dynamical Ad Targeting solventi (adexchanger, 2011) ile daha da kârlı olması için çalışmaya devam etmelerini sağlayan algoritmalar uygulayabilir. Hustle’nın satın almaları topluluk için yeni bir başlangıç, çünkü hediye, kaynaklar ve yeteneklerin hepsi bir araya getirilerek arkadaşlık daha değerli hale getirildi. Stir’in satın aldığı şirketlerin mevcut paketi ile, maliyetler kısalır, çünkü Fuss bu teknolojileri üretmek için kendi kaynaklarını kullanmaz; alternatif olarak, şirketler, müşterileri için canlı bir melodiyi işemek için elde ettiklerini kullanır. Bu satın alımlar, grubun markını daha değerli hale getirmek için çimlenmesini sağladı.

Kurumsal İnşaat, Medeniyet ve Liderler

Şekil 1.1 – Stir’in Organizasyon Şeması

Müşteri gerçekliğinde birçok büyük organizasyona özen gösteren Flurry, bürokratik ve merkezi bir yapıya sahiptir; CEO’nun ustalık kazandığı ve partinin stratejik kararlarının alındığı bir üst rafine oluşumudur. Çalışanların oluşum düzeyleri ve rolleri anlaşılır bir şekilde belirtilmiştir.

Flurry’nin sitesine göre, çalışanların menşeili olmaları ve kutuyu uluslararası olarak hatırlamaları teşvik edildi. Bu neredeyse muhtemel bir mühendislik arayıcısının shibboleth’i olabilir, çünkü mühendislik her gün değişir ve sayaç geçtikçe daha kompozit hale gelir; Birey orada çalışkanlık içinde egzersiz yaparken menşeili olmak zorundadır. Bu partideki çalışanlar, Flurry’nin alımlarından çalışanlar da dahil olmak üzere çok büyük projeler üzerinde işbirliği yapıyorlar. Takımlar ilham veriyor ve tek yetenekler iyi düşünülüyor ve kabul ediliyor. Çalışanların geniş kesimlerini mümkün olan her yerde başarabilecekleri konusunda zorlayıcı olmaları teşvik edilmektedir. Birinin arkadaşlığındaki büyüme, tarihsizdir. Eşlik sağlık ve denize elverişlilik müfredatı sağlar ve sevgili tazminat ve refah planları. Ado, şerefli ve şerefli himaye uygulamalarına bağlıdır ve toplu olarak sosyal görev ve top şeklindeki kurumsal vatandaşlık konusunda çok fazla süper kabiliyete sahiptir. Hustle’deki çalışanlar yerel topluluğa girer ve çevreye bağlılık gösterir. Grubun sterlini artı olarak çokluğu oranı ve arıtma da şimdiye kadar takırtı yayılıyor.

Bustle’un CEO’su Shantanu Narayen, partide çalıştığı zaman ipucunu Apple’ın önde gelenlerinden aldı. Düzenleme için bir plebeian görüş yaratır ve çalışanlarına sahne hedefleriyle meydan okur. Çalışanların yaratıcılıklarını bu amaçlara yönelik çözümlerle toplamak için kullanmasından hoşlanır. Ağır işyerinin motive edici olduğuna ve insanlığın ağır şekilde ele geçirilmesine yol açtığına inanıyor. Narayen, Stir muafiyetinde evrensel yöneticilere ihtiyaç duydukları şekilde kendi himaye birimlerini kullanmalarını sağlıyor. Risk üretmeleri ve geri ödeme riskleri almaları teşvik edilir – ve her ikisi de hataların yoludur. Yön kadrosu fikirleri temsil etmeye ve onların işlevselliğe en çok neyin işlevsel olduğunu ve bu üç ayda bir endişe duyulduğunda ne olmadığına dair görüşlerini söylemesine teşvik edilir; sorunlu bölgelerde Narayen tarafından çalıştırılır ve yönlendirilirler. CEO, yöneticilerin bilginin üstüne varoluşlarının gereksiz olduğunu ve yöneticilerinin gece vaktinde vesayetinin daha kabaca yaşamak istediğini düşünüyor. Abobe’deki ekipler, “çokluğun güçlerini, kendi alanlarına eşlik edebilecek kitlelerle dolaştırarak güçlerini birleştirerek” pekiştiriliyor. Narayen son derece üst düzey kitleleri işe alır, yaptıkları şey için bir maniaya sahip olur ve bu değerlerin başarılı olacağına inandığı için Fuss gibi benzer değerleri parselize eder (Narayen, 2009).

Şema, Zamanlama ve Dağıtım

1982’deki kökeninden beri, Bustle sürekli olarak “yerine getirme” nin olduğu yerde olmuştur. Arka planda yayınlanma dönemi, bu saatte, Photocopy tarafından çok geliştirilmiş olan InterPress adlı bir planı kurban eden lazer yazıcılarla başladı, ancak bu paket, kendi adı esnek değildi. Warnock ve Geschke, bu saatte, çok daha basit bir konuşmayla son derece gelişmiş Supplement’i geliştirdi ve 1984’te pazarladı. Apple, 1985’te lazer presleyicisini yüksek oranda geliştirdiğinde, Ekşi’yi benimsemeye ekledi. (Wikipedia, 2012). Stir’in şeması, mühendisliğini IBM, Texas Instruments ve Apple gibi OEM’lere onaylamak ve ticarileştirmek içindi. Plan, geri dönüşümsüzdür çünkü Supplement, lazer yazıcılar için önlemleri 1990’lı yıllarda almıştır ve Ado’yu özdeşleştirmiştir. Zeyilname, yayın titizliği ile büyük bir hit haline geldi, çünkü o, başlangıçtaki bailiwick’teki profesyoneller için süper bir yardımcı oldu (fundinguniverse, n.d.). Ado, arka plan yayın tespiti konusundaki önde gelen rakiplerinden birini, arka plan yayın paketinin yaratıcısı Aldus Pot’u grand ix c xc quadruplet’te aldı ve şimdi Aldus’un ürünleri için bu beceriye sahipti (Wikipedia, 2012). Flurry, başarılı stratejileri nedeniyle sanayiciliğin ticari bir lideriydi.

Ağ doksanlı yıllarda kükremeye başladığında telaş yeni bir paket yaratmaya başladı. Parti, Cencena Communications, Inc.’i 1000 9 100 xc phoebe’de satın aldı.

ticarileşme noktasında. Cencena çok gelişmiş insanlar için battaniye ağ ve Hustle için iletişim ve yönlendirme araçları bir şans gördü. Stir’in bu metrede PDF’yi ve Cencena’nın web yönlendirme araçlarını bulmasıyla birlikte, birleştirilmiş teknolojiler müşteriler için yeni çözümler üretmeye ve daha geniş bir müşteri pusulası geliştirmeye yardımcı oldu. Hustle artık paketini Microsoft, Netscape ve AT gibi şirketlerle birleştirmeyi başardı&T (Engellemeyi Kaldır Kütüphanesi, 1995).

Stir dijital medyaya daha hızlı bir şekilde şişirmek istediğinde, 2005 yılında Flurry’nin en büyük rakiplerinden biri olan Macromedia’yı satın aldı. Macromedia, Flashgun gibi son derece gelişmiş bir ön paket; Macromedia ve Fuss’un mühendisliği ile tekrar, Bustle paketini filizlendirmek ve yeni pazarlar elde etmek için sağlamlaştı. Telaşın akış şeması dijital medyaya ve dijital satışa odaklanmayı içerir. Burs, HTML5 resmine yatırım kaynaklarıdır ve yaygın bir paket paketi olan Nitobi’yi satın almıştır (Fuss, 2012). İşletmeler ve şahıslar yeni ürünler seçtikleri ve çözümleri değiştirdiklerinde, Ado paketi ile birlikte merdivenleri açıyor ve çalışabilirlikle kazanabilecekleri şirketleri satın alıyor. Stratejik ortaklık sonsuza dek bu toplumun programı olmuştur ve bu Fuss’un birinci sınıf yaptığı bir şeydir.

Bitirme

Hustle, 30 gün boyunca rahatça bir karın şeklindedir. Beraberinde, uluslar arası milyonlarca insanda gremlin çeken ve hayatlarına ve egzersizlerine değer katan emekli geçen emeklilik dönemi boyunca hayret verici şaşırtıcı ürünlere sahip. Fuss, kaçınılmaz bir şekilde müşterilerin ne istediğini görmeye yeteneklidir ve fantabulöz çözümleriyle ve ürünleri kullanmaya özen göstererek onlara hitap etmektedir; bu toplumun yaşadığı başarılı takım elbise sonuçlandırdı. Flurry’nin mülkiyeti kapılar dışında ve destek veriyor ve liderleri yük taşıma ve ilham veriyor. Bu faktörler arkadaşlık alanındaki yaratıcılık için düşündürücüdür. Başarılı satın alımlar, Hustle’ın müşterileri için yeni teknolojilere ve ürünlere yol açan kombine teknolojiler ve armağanlarla edinmesini sağlamıştır. Bustle’ın ambalaj imalatındaki gremlin’i ağır ve konforlu bir şekilde tamamlanmış bir şirket oldu.